Wiedzieć grę jako zainteresowana osoba w przewidywaniach tenisowych

Wiedzieć grę jako zainteresowana osoba w przewidywaniach tenisowych

Wiedzieć grę jako zainteresowana osoba w przewidywaniach tenisowych, trzeba być na tyle obeznany o grze. Zacznij od prostych faktów o grze, takie jak liczba drużyn lub zawodników biorących udział w meczu, liczba zestawów w jednym meczu i warunków, które wpływają na ogólny wynik Tutaj można postawić na koniec tego wszystkiego. Znając kilka zasad zbyt okaże się dobrą ofertę, zwłaszcza gdy robi żywo prognozy. Na przykład, podczas przewagę (AD-IN) i przewagę Out (ad-out), dwójkę, et cetera.

1. Poznaj swoje najlepszego gracza

(e) / zespołu (-ów) to gracz chcesz umieścić swoją gotówkę. Są chwile, które są zaabsorbowani i nigdy nie znaleźć wystarczająco dużo czasu na badania wystarczy oferowane portal dla porównania premii przed złożeniem Tenis Info. Oznacza to, że trzeba postawić z mniejszą pewność co, jak to zostanie opisane w następnym akapicie. Wcześniejsza wiedza na temat swojego ulubionego zespołu (-ów) pomoże w takim przypadku. Należą / to musi być gracz masz największe zaufanie jest z ostatnim trendem w ich wyniku w poprzednich grach. Krótko mówiąc, musi być gracz / zespół, który wygrywa większość swoich meczów, a nie zawodzi bardzo często.

2. Bądź intensywne i rozległe analityk spiesz się do analizy odtwarzacza

Spójrz na trendy, które zostały ustanowione. Pamiętaj, aby analizować spotkania zrobili i że wyniki zgromadzone w tej grze. Kto wygrał? Jaki był margines? Czy mieli grać wszystkie zestawy? Gdzie był spotkaniem? Jaki był ich standard do ćwiczeń? Jak o ich ocenie wtedy, i jaki to ma porównania z aktualnym rankingu? Zdecydowanie większość odpowiedzi będzie na ogół zmierzać do danego zawodnika. Jest to gracz może postawić w celu uzyskania dobrych zysków. Porównać i swoje spostrzeżenia z rynkowych kursów z platformy. Czy oni dodać? Jeśli nie tak, dlaczego nie? Zazwyczaj, ulubiony gracz otrzymuje mniejsze szanse. Zauważ, że nie zawsze tak jest, że ulubionym graczem (z mniejszym nieparzystej rysunku) wyłania zwycięzcę.

3. Bądź pasjonatem gry Udana predyktorem w tenisie jest ten

Kto opracował znaczny lub nawet wyjątkową pasję na mecze. On jest blisko naśladowcą większość meczów grali, prowadzi rejestr dla późniejszych odniesień. To nie musi być fizyczne Tutaj można postawić źródło odniesienia. Można łatwo i łatwo uzyskać dostęp do Internetu za tę informację.

4. Poznaj swoje ulubione Arena / gdzie można wygrać częściej

Danych zbieranych podczas analizy przed licytacji powinny umożliwić poprawnie przewidzieć wyniki. Gdzie dokładnie był played- Gra została w glinie lub trawy? Co było fizyczne bardzo dobry test na operatora położenie geograficzne meczu? Co sezon był it- lato, zima …? Jaka była pogoda i jak to wszystko wpływa na gracza (e)?

5. Przyjmuje stanowisko gracza Postawcie się w odtwarzaczu

(W odtwarzaczu chcesz postawić na) pozycję. Jaki jest Twój wskaźnik przydatności? Czy ostatnie trzy lub cztery mecze dotknięte zaufanie w jakikolwiek sposób? Czy jesteś gotowy, aby pobrać tę rakietę i rozbić tę piłkę tenisową w bok przeciwnika sądu i zdobyć? Czy jesteś pod kontrolą przeciwnika czy są one pod twoje? Proszę nie być ostrożnym przeceniać siebie, ponieważ może to mieć wpływ na decyzję w okresie prognozy. Po przejściu powyższych punktów i uzyskanie odpowiedzi zawężenie do konkretnego odtwarzacza, a następnie można łatwo i pewnie postawić dla nich.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *